Destek - 0850 302 87 02

Künye Yetkili Kişi: Dörtel Metal İletişim
http://www.dortelmetal.net/
Çalışma Saatleri: 08,30 - 18,30
Detaylar

 

Dörtel Metal, 2000 yılında girişimci teknik öğretmenlerin bir araya gelmesiyle Ostim ‘de faaliyetine başlamıştır.

Villa İmalatı konusunda çok başarılı inşaat firmaları ile yaptığı ortak ferforje tasarımları ve uygulamaları. Bünyesinde bulunan teknik kadro ve deneyimli ustaların hedefi ürettikleri ürünlerin kalite, sağlamlık, estetik, kullanılabilirlik konularında mükemmeli yakalamaktır.

Firmamız ürün yelpazesini daha da genişleterek, makine parkuruna hidrolik giyotin makas, eksantrik presler, hidrolik apkant pres, ovalama makinası gibi makineleri de ekleyerek teknolojisini yenilemiş ve Türkiye’de bir çok cezaevinin demir doğrama işlerini alan firmamız, cezaevlerinde kullanılan kapı kasası, kapı kanadı, fitilli kapı kasası gibi imalatları da sözleşmede belirtilen tarih ve kalitede başarıyla tamamlamıştır.

2010 Yılında ürün yelpazesine Mekanik Bağlantı elemanlarını da dahil ederek doğal taş (Mermer, Granit, Alüminyum) sektöründe sizlere hizmet vermeye başlamıştır. “Demir”, “Çelik” ve “Paslanmaz ‘’ gibi alternatiflerle , değişik ölçü ve ebatlarda Ankraj, Askı ve Uzatma Sistemleri, Dübel, Kelepçe, Cıvata, Somun, Pul, Vida ve Bağlantı Elemanları üretmekteyiz. Standart Üretimin dışında özel projelere göre “özel” ürünler geliştiren DÖRTEL, direkt ihracatın yanısıra ihracat yapan firmalara üretici görevini üstlenmektedir.

Markalaşma çalışmalarımızda, kaliteli hizmet ve üretim yapmayı, aynı zamanda müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı en önemli hizmetlerimizden biri olarak görüyoruz.

PAYLAŞ:
Adres
Ücretsiz Teklif Al

Eklemek istediğiniz görseller veya projeler
Benzer Ustalar

boya alcı ustası

05377680847

BDG FERFORJE SEPETİ

+90 212 6720122

KAVAKLAR YAPI

05387042765

ARMADA YALITIM

+(90) 212 452 20 60