Destek - 0850 302 87 02

Künye Yetkili Kişi: Ahmet Ocak
http://www.atsyapi.net/
Çalışma Saatleri: 08,30 - 18,30
Detaylar

ATS YAPI ASMA TAVAN SİSTEMLERİ yenilikçi ve dinamik kadrosuyla müşterilerine kaliteli, performansı yüksek, uzun ömürlü çözümler sunan ve profesyonelce çalışan bir kuruluştur.

Misyonumuz, sektörde ihtiyaç duyulan ürünleri, müşteri istek ve beklentileri doğrultusunda kaliteden ve hizmetten ödün vermeden pazarlamak. Sektöre ve bulunduğu bölgeye katkı sağlayan yüksek güven ve ilgiye sahip güçlü bir kuruluş haline gelmektir. Çalışmalarını gün geçtikçe büyüten firmamız yenilikçi, çağdaş yönetim ve tam hizmet anlayışı ile içinde bulunduğu zamanın geleceğin yansıtmaları olacağı bilinciyle vizyonunu genişletmekte ve hedefleri doğrultusunda ilerlemektedir.

Kalite, ancak bilgi ve deneyimlerin paylaşılması ile çoğalıp yaygınlaşabilir. Ats Yapı olarak sürekli ve tutarlı müşteri odaklılık ve olası durumları öngörerek müşteri beklentilerinin üstüne çıkmak firmamızın kalite poitikasıdır. Bu nedenle firmamız , tüm bileşenleri ile müşteri isteklerini yerine getirmeye yönelmiştir.

Kalite standartlarıyla sertifikalanmış, yelpazesindeki teknolojik yönden yenilikçi ürünleri, müşteri ihtiyaçlarına çözüm bulmak için piyasaya sunan firmamız, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, rekabet edebilen ürünler, satış ve satış sonrası hizmetlerle her zaman yanınızdadır.

Foto Galeri
PAYLAŞ:
Adres
Ücretsiz Teklif Al

Eklemek istediğiniz görseller veya projeler
Benzer Ustalar

tadilat

05382055806