Destek - 0850 302 87 02

Künye Yetkili Kişi: Kurumsal İletişim
http://www.beyazgrup.com.tr/
Çalışma Saatleri: 08,30 - 18,00
Detaylar

20 Yılı aşkın Mekanik işinde uzman ekibimiz ile  kurumsal firmaların ve Avm Projelerinin Mekanik işlerine hizmet verdik. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ile Mekanik işimize sınırsız titiz hizmet vermeye devam etmekteyiz.

MEKANİK ; Size, tüm enerji kaynaklarını kullanabileceğiniz, güncel teknoloji ürünlerini sunuyoruz.

Kombi, kazan, klima, güneş enerjisi sistemleri ve tesisat işlerinizde malzeme tedarik ediyoruz. Yerden ısıtma sistemleri kuruyoruz.

Bireysel veya kurumsal işlerinizde komple çözümler gerçekleştiriyoruz. Kalorifer kazanı, buhar kazanı, çelik baca, ısı merkezi, klima santralleri yapıyoruz.

Güvenilir markalarla mühendislik tecrübemizi birleştirip, teknik kadromuzla tam bir müşteri memnuniyeti sağlamak için çalışıyoruz.

Diğer hizmet verdiğimiz Uygulamalar

AquaFloor, Serfloor Parke, Sudan etkilenmez, Çizilmez, Yanmaz, Kanserojen madde içermez. 3D Resim baskı uygulaması yapılır.

Pvc Pencere+kapı sistemleri.

Çelik Kapı, İç panel Kapı Güvenliğimiz için olmazsa olmazımız.Formet Çelik kapı

Canlı sıva, Alçı, Boya, Kartonpiyer.

Canlı Sıva ısı yalıtımı için dekoratif bir alternatif sunmaktadır.Canlı Sıva 2.5 – 3 mm kalınlıkta uygulanıp duvar ile iç hava temasını keserek sıcak yada soğuk havayı çok daha uzun süre muhafaza ederek işlev görür.

Nano Termo, sistemi yerden ısıtma, nano teknoloji ısıtma sistemleri’ 2011 yılında kurulmuştur.Zeminde ısıtma,.Isıtmada tamamen nano sıvı rezistansla kaplanmış kumaş kullanılır. Nano termo ısıtıcıların en büyük özelliği; manyetik alan oluşturmazlar. Diğer yerden ısıtıcılarına oranla çok daha tasarrufludur. Elektrikten % 75 tasarruf edeceksiniz. Galerimize bakın.

Toptan ve Perakende satışlarımız var. Su ve Elektrik tesisatı yapılır.

 

  • Mekanik Mühendisliği
  • Nano-Termo Yerden ısıtma
  • AquaFloor – Serfloor Parke
  • Ridas Canlı Sıva
  • Formet çelik kapı
  • Formet panel kapı
Foto Galeri
PAYLAŞ:
Adres
Tanıtım Videosu
Ücretsiz Teklif Al

Eklemek istediğiniz görseller veya projeler